تبلیغات
بیّنه - سیاسی - نبرد نهایی: دوقطبی ایران -صهیونیسم
 
بیّنه - سیاسی
دلیلی روشن در فضایی فتنه آلود

در طول تاریخ بشر هر کجا که انسان دچار گمراهی و خسران شده است میتوان رد پایی از اغوا گری شیطان و شیاطین به صورت ذات شیطان و یا در چهره های متفاوت شیطانی، دید. بخصوص در تقابل میان ادیان با مخالفین ادیان، لشکر مقابل ادیان و پیامبران، فرمانده ای جز ابلیس ندارند . اگر به فلسفه بعثت پیامبران الوالعزم نگاه کنیم خواهیم دید که پس از اغوای آدم و حوا به وسیله ابلیس و نزول انسان به زمین، نسل آدم به دلیل درس گرفتن از حقه های شیطان در جبران مافات آن همواره کوشیده تا به خداوند و اهداف انسانی مطلوب خود برسد. ولی با فراموشی نسلهای بعدی ابوالبشر از فریب خوردن اجدادش به دست شیطان،او با نیرنگهای متعددی وارد صحنه شده و بازهم دسته ای از انسانها را از راه خود منحرف کرده است . اما در هر دوره ای از تاریخ برای مقابله با شیطان ، خداوند نسل ادم را تنها نگذاشته و برای او حجتی مبعوث کرده است تا در مقابله با حریف حیله گری چون شیطان تنها نباشد و راه و مسیر را گم نکند .

نبرد میان ابلیس و انسان از ابتدای آفرینش انسان شروع شده و به وعده حتمی قرآن تا زمانی معین ادامه خواهد داشت و در این میان چه بسا افرادی در صف لشکر حق بوده اند و چه بسیار هم بوده اند که در جرگه لشکر ابلیس به او خدمتها نموده اند . ولی این نبرد تا زمانی خواهد بود که تنها خداوند از آن اطلاع دارد و ابلیس به دست کسی که حجت خداوند در زمین است عمرش به پایان خواهد رسید.
یکی از شیوه های شیطان برای ادامه راه خود، که منجر میشود تا عده زیادی از انسانها در لشکر او قرار بگیرند مخفی بودن فرماندهی او بر باطل است. که وجود لایه های مختلفی از نیروهای شیطانی، از انسانها و علل و اسباب او موجب میشود وجود خود ابلیس در پس پرده باطل درمیان بسیاری از ضعیف الایمانها همیشه در شک و شبهه باشد. ولی حربه های ابلیس برای ماندن در پس پرده هم بالاخره تمام خواهد شد و نمایندگان او نهایتا اذعان خواهند نمود که در مقابل اصول انسانی ایستاده اند و آگاهانه یا نا آ"اهانه اعتراف خواهند کرد که به  جنگ با اساس وجودی انسان  آمده اند . همان هدفی که پس از خلقت انسان از زبان ابلیس بیان شد و موجب طرد او گردید .

اگر تاریخ را ورق بزنیم و مسائلی را که موجب بدبختی بشر شده را مرور کنیم می بینیم که یکی از بزرگترین پیاده نظامهای شیطان تفکری است به نام صهیونیسم که قدمتی هزاران ساله دارد . امروزه این مطلب را در برنامه های صهیونیستها و فراماسونها به خوبی میتوان مشاهده کرد. چرا که آنها برنامه هایی را طراحی و اجرا میکنند که به نتیجه رسیدن آنها زمانی بیش از عمر دهها نسل نیاز دارد . مثلا تغییر رژیمهای منطقه از زمان ابتدای صده نوزدهم میلادی شروع شده است تا در زمانمعاصر ما رژیمی  ایجاد شود که اهداف فرا منطقه ای و جهانی را اجرا نماید. آیا در پشت چنین طرحی غیر از شیطان کس دیگری هست ؟ چرا نسلهای گذشته حاکمان انگلیس و غرب برای آینده ای برنامه چینی نموده اند که خود در آن حضور ندارند ؟ آیا این نقشه بلند مدت خصوصیت انسانی دارد ؟
خوب روشن است که تلاشهای صهیونیسم که خود رادر پس پرده های چند گانه مخفی نموده است تاکنون برای بسیاری از ملل و گروهها مخفی بوده است . ولی امروزه مشاهده میکنیم که جریانات و حوادث به گونه ای شده است که خود به خود چهره واقعی آنها و اهداف پلیدشان عریان میشود . مثالهای بسیاری برای این ادعا میتوان آورد . ولی تنها به یکی از انها که بی ارتباط با اوضاع کشور ما نیست اشاره میکنم .
تا کنون در مذاکرات هسته ای ایران و غرب هرچه رهبر عزیز و گروههاوافراد آگاه و شخصیتهای مملکتی اینده نگر تاکید می کردند که کارهای امریکا و غرب در راستای حفظ اسرائیل و توسعه آن است ، حد اقل در داخل هم گروههایی پیدا میشدند که این تحلیل را نوعی بزرگنمایی و تئوری توطئه می شمردند. و حتی در به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی اظهار رضایت می کردند. اکنون در مذاکرات جدید به صورت کاملا بی پرده روشن شد که گروه 5+1پیاده نظام  یک تفکر و قطب جهانی هستند که نفس و حیاتشان در دست شبکه گسترده به را ه افتاده از طرف آن تفکر است . اوضاع نا بسامان اقتصادی حاصل از تئوری سرمایه داری هم، خود نتیجه خدمت بیشتر کشورهای غربی به جیب همین تفکر است که از دیر باز اعتقاد داشته است که برای حکومت بر جهان و رسیدن به خوشبختی موعود باید از هر وسیله ای اقدام به چاپیدن غیر یهودیان و غیرصهیونیسم نمود . امروزه 99 در صد جوامع غربی دیده اند که در سیستمی به بردگی گرفته شده اندکه تمام سرمایه های مادی و حاصل از کار آنها چه بخواهند و چه نخواهند به جیب 1 درصدی میریزد که حامیان همان تفکر خطرناک و شیطانی هستند . تفکری به نام صهیونیسم .
حال کسانی که مقابله فکری و انقلابی، انقلاب اسلامی را با اساس وجودی اسرائیل مخالف منافع اقتصادی کشور میدانستند ببینند که چگونه صهیونیستها تمام قدرتهای به ظاهر قوی غرب را در دستان خود گرفته اند و با حربه های مختلف انها را برای مطامع خود مترسک وار به بازی وادار می کنند . سوال این است که اگر کشوری و یا تفکری در مقابل این خطر بزرگ، وجود نداشت اکنون وضعیت جهانی چگونه بود ؟ حد اقل جغرافیای منطقه، که زمانی برای مقدمات وجود اسرائیل و به دست انگلیسها و آمریکا چیده شده است امروزه برای توسعه آن چه شکلی داشت ؟!  اگر نیرویی به نام  حز ب الله در کنار او وجود نداشت بر سر ملتهای منطقه چه آمده بود ؟ آیا لبنانیها ،اردنی ها ، مردم عراق و مصر و ... هم باید در اردو گاههای کشورهای دیگر به سر می بردند ؟ یا با جنایتهای شیطانی صهیونیستها نسلهایشان از بین میرفت؟ آنها که برای رسیدن به سرزمین موعود خود از نیل تا فرات به هر جنایت و اقدامی دست زده اند و اگر فرصت داشتند به بیشتر از آنها دست میازیدند .
اکنون مشخص شده است که وجود رژیمی  جعلی و غده ای سرطانی تنها وجود یک کشور جعلی نیست و خوابی است که ابلیس برای نسل بشریت دیده است  بنا بر این بنا بر همان مقدمه ای که گفته شد یکی از لا یه های مخفی کننده ابلیس کنار رفته است و 5+1 نشان داد که نیروی کس دیگری است و تا کنون هر آنچه تلاش می کرده در خدمت به صهیونیستها بوده است . حالا دنیا خواهد فهمید که تنها تفکر غالبی که ادعای اداره جهان را دارد صهیونیسم است و دوست دارد تا یکه و تنها در عرصه جهانی باشد ولی دنیا این را هم دیده و خواهد دید که این تفکر در مقابل خود نیروی قوی و متصل به حجت الهی دارد به نام ایران شیعه . که تا کنون تمام رشته های آنها را پنبه نموده و من بعد هم او را از رسیدن به مطامعش باز خواهد داشت .
آری دنیای امروز پس از مذاکرات ایران و غرب وارد یک تقابل اصلی بین دو تفکر خواهد شد تفکر ناب شیعه -و تفکر اساسا مادی و شیطانی صهیونیسم .
و البته ما بر اساس آموزه های دینی و قرآنی اعتقاد راسخ داریم که پیروز این میدان بر اساس سنت الهی حق خواهد بود . و زمان برای ابلیس به شماره افتاده است . انشا الله .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 10:40 ق.ظ
Hey are using Wordpress for your blog platform? I'm new to the blog world
but I'm trying to get started and set up my own. Do you require any
coding expertise to make your own blog? Any help would be greatly appreciated!
دوشنبه 30 مرداد 1396 09:54 ق.ظ
I don't even know the way I finished up right here, however I thought this post
used to be great. I do not understand who you're but certainly you're going to a well-known blogger in the event you
are not already. Cheers!
سه شنبه 17 مرداد 1396 11:11 ق.ظ
Its like you read my mind! You seem to know a lot about this,
like you wrote the book in it or something. I think that
you could do with some pics to drive the message home a bit,
but instead of that, this is excellent blog. A great read.
I will definitely be back.
سه شنبه 6 تیر 1396 11:22 ق.ظ
Hi there everyone, it's my first pay a visit at this web site, and piece of writing is
truly fruitful for me, keep up posting such articles.
پنجشنبه 24 فروردین 1396 05:02 ب.ظ
I like it when people get together and share ideas.
Great blog, continue the good work!
سه شنبه 22 فروردین 1396 07:08 ق.ظ
Hi there colleagues, its wonderful piece of writing concerning teachingand
fully defined, keep it up all the time.
یکشنبه 20 فروردین 1396 06:29 ب.ظ
Thank you, I have just been searching for information approximately this topic for ages and yours is the greatest I've discovered so far.
But, what in regards to the bottom line? Are you positive in regards to the source?
پنجشنبه 7 آذر 1392 07:10 ب.ظ
خاک پایت توتیای چشم ما
چشم هایت آشنای چشم ما
خادمی چون تو ندیده دیدگان
ای صفا و روشنای چشم ما

حامیان دولت عشق/سلام به روزم

الهم عجل لولیک الفرج
جمعه 1 آذر 1392 02:45 ب.ظ
عالی بود این دقیقا همان چیزی بود که من بهش معتقد هستم.
امید وارم ظهور اقا امام زمان (عج)هر چه زودتر اغاز شود که از این دنیای فانی خسته شده ام.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :