تبلیغات
بیّنه - سیاسی - مطالب بهمن 1391
 
بیّنه - سیاسی
دلیلی روشن در فضایی فتنه آلود
بسیاری از یهودیان اسرائیل و مردم دنیا از هولوکاست و کشتار یهودیان (یهودی ستیزی )  جسته و گریخته چیزهایی شنیده اند . تبلیغات وحود این واقعه امروزه بقدری از طرف صهیونیستها زیاد است که این جریان را تبدیل به یک داستانی نموده است که از آن به پشتوانه ای برای توجیه وجود اسرادیل و مظلوم نمایی یهودیان مهاجر به اسرائیل تبدیل نموده است. تا این که چندی پیش با طزح دو سوال بسیار ساده از طرف رئیس جمهور شایسته و شجاع  کشورمان تزلزل و پوچ بودن  این منطق مشخص تر شد . ولی  این ماجرا در واقع چه بوده و زوایای مخفی آن کدام است ؟ آیا توطئه ترساندن یهودیان برای مهاجرت به سرزمین موعود بدون پشتوانه های قومی و انگاره های مقدس د ریهود امکان داشت؟  برای ایجاد چنین باوری  صهیونیسم نیاز به یک واقعه ای داشت تا در سده های بعدی  عدم امنیت ساختگی را برای یهودیان وطن دوست و مخالف مهاجرت ایجاد نماید . حال واقعیت این ماجرا با نوشتار خلاصه ای در این نطلب بهتر آشکار می گردد :
 
مورخ یهودی مجارستانی ،آندریه بیس می گوید : در سال 1943، صموئیل شبرتیغمان ، نزدیکترین معاونین کاتسنر، دعوتی را از دوستانش در فلسطین دریافت کرد تا به آنجا برود و با آنها صحبت کند. وی گزارش مفصلی از اوضاع به آنها ارائه کرد. او کسی بود که رابطه بین صهیونیستها و اعضای شبکه ضد جاسوسی کاناریس را ایجاد و تقویت کرد. علاوه بر این روابط و تماسها در اروپا، جنبش صهیونیسم در فلسطین، با اداره اطلاعات آلمان نازی، رابطه مستقیمی داشت اسناد شماره 3692،CMND, 6019TCMNDحکومت انگلیس- ِ Deacon,Richard:The israeili secret service,London,Hamish1977
در اسناد آلمانی که آمریکاییها در پایان جنگ جهانی دوم به آنها دست یافتند آمده است :آژانس یهود ،بولکس را به برلین فرستاد تا در آنجا با آدولف آیشمن در 26/2/1937 دیدار کند ، در این دیدار ،بولکس به ایشمن گفت :((که جنبش صهیونیسم کمک زیادی را به منافع سیاست خارجی آلمان در خاور میانه انجام داده است )). و اطلاعاتی را به وی در مورد خاور میانه و اوضاع فلسطین در مقابل تسهیل انتقال اموال یهودیان مهاجر از المان به فلسطین ارائه کرده است .آیشمن هم به قول داد به یهودیان آلمان فشار خواهد آورد تا به فلسطین مهاجرت کنند .. غلوب،فاروس:الصهیونیه و النازیه :علاقات و اتفاقیات ، شئون الفلسطینیه ، نوامبر و دسامبر
دکتر ((توسیگ)) رو میشناسید؟
-او شخصی بود که با همکاری نازیها نقشه قتل عام یهودیان سالخورده آلمان را طرح ریزی نمود . این شخص توسط مبارزین ((گتو)) و ((ارسو)) اعدام شد. دکتر ((آدولف کاستنر))از سران حزب ((ماپای)) نیم میلیون یهودی را در توطنه ای مشترک ب
ا همکاری آدولف آیشمن در مقابل چشم هزاران یهودی در مجارستان قتل عام کردند .وی بعدها به این قتلها اعتراف کرد و به همین دلیل سازمان اطلاعات اسرائیل وی را به قتل رساند
رهبران صهیونیستبه انعقاد یک پیمان سری با نازیها دست زدند و در پی آن((ناحوم گولدمن))رئیس آژانس یهود در 13 نوامبر 1934با موسولینی رئیس حکومت فاشیستی ایتالیا، دیدار کردو اندیشه تشکیل یک کنفرانس جهانی یهود و سازمان جهانی صهیونیسم را به وی اطلاع داد .-ماجرای اسرائیل و صهیونیسم :روژه گارودی -نشریه خبری وفا : جنبش صهیونیسم شماره 1265
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 18 بهمن 1391 :: نویسنده : حسن کلانتری
هاشمی رفسنجانی: احمدی نژاد،بنی صدر است!
کروبی: احمدی نژاد بیشترین خدمت را به اسرائیل کرده!
قالیباف: احمدی نژاد،نه سالم است،نه صادق، نه راستگو!
علی لاریجانی: احمدی نژاد اولیات اخلاقی را هم بلد نیست!

سردارسنایی راد (معاون سیاسی سپاه): احمدی نژاد از روز اول، منافق بود!
جمعیت فدائیان اسلام(ورژن جدید): احمدی نژاد منحرف است!
صانعی: احمدی نژاد،حرامزاده است!
شریعتمداری: احمدی نژاد مستبد است، وازفهم مسائل بدیهی هم عاجز است!
محمد هاشمی(برادر اکبر هاشمی رفسنجانی): احمدی نژاد،یک قدم جلوتر از دیکتاتورها برمیدارد!
سعید حدادیان: حیف علما که باید خرج این بیشعور شوند!
داود احمدی نژاد: تیم احمدی نژاد با منافقین در ارتباط است!
و ...

امام خامنه ای:
این کینه هایی که نسبت به دولت دارند همه به خاطر پافشاری بر ارزشهای انقلاب است..
(شهریور 91، سال پایانی دولت دهم، دیدار با هیئت دولت)

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 17 بهمن 1391 :: نویسنده : حسن کلانتری

منبع :نبرد نیوز


چرا رئیس جمهور در جلسه علنی دیروز مجلس، ناچار به افشای سوءاستفاده یکی از اعضای خانواده لاریجانی از مناسبات خانوادگی و جایگاه شان در قدرت شد؟

چرا رئیس جمهور در جلسه علنی دیروز مجلس، ناچار به افشای سوءاستفاده یکی از اعضای خانواده لاریجانی از مناسبات خانوادگی و جایگاه شان در قدرت شد؟ برای پاسخ دقیق تر به این سوال، باید به 6 محور اشاره کرد:

1) رئیس جمهور مجبور بود به مردم نشان دهد که استیضاح وزیر کار، ریشه های سیاسی دارد، نه حقوقی و قانونی. احمدی نژاد قبل از پخش نوار، به این مسئله اشاره کرد: "مسائلی در پشت صحنه می‌گذرد که نه نمایندگان و نه ما از آن خبر نداریم و وقتی در میدان اداره کشور وارد می‌شوند، عناوین دیگری پیدا می‌کند و به دعوای من و شما تبدیل می‌شود." برای توضیح بهتر صورت مسئله، به این بخش از سخنان برادر روسای مجلس و قوه قضائیه در دیدارش با سعید مرتضوی توجه کنید: " نظر ایشان [علی لاریجانی] به شما بسیار مساعد است و می‌تواند کمک کند. حتی تلطیف کند، با قوه قضاییه. ارتباط با ایشان را مستحکم‌تر کنیم. به نظرم الان زمینه‌اش کاملا مساعد است. یک ملاقات خودمانی و جدی. حالا یا در منزل ما یا بیرون از قوه و مجلس، دور و بر مجلس نباشد. بدون سروصدا باشد. به هرحال من قلق آنها، علی‌آقا و آقا صادق دست من است و می‌دانم چطور ورود کنم و جا بیندازم." برادر رئیس مجلس و رئیس قوه قضاییه در اوج فشار علیه سازمان تامین اجتماعی درخواست ملاقات کرده و پیشنهاد معامله می دهد. به تعبیر رئیس جمهور: "آخرش پیشنهاد است که من مسائل را حل می‌کنم. من می‌گویم نیازی به حل مسائل از این راه ها نیست، اگر درست باشد البته. " آیا اگر احمدی نژاد و مرتضوی این درخواست ها را می پذیرفتند، استیضاح انجام می شد؟
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 17 بهمن 1391 :: نویسنده : حسن کلانتری

دکتر احمدی نژاد می دانست پشت استیضاح شیخ الاسلامی منطق و وظیفه شناسی مجلس نیست. این استیضاح یک انتقام گیری سیاسی در جهت فشار آوردن به دولت احمدی نژاد است و لازم است مجلس متنبه شود.

دکتر احمدی نژاد قصد داشت با پخش فیلم متقن و محکمی از اظهارات برادر کوچک لاریجانی ها، نمایندگان بی غرض مجلس را متنبه کند و از قدرت و سیطره ی علی لاریجانی در مجلس بکاهد تا نمایندگان در تصمیماتشان دقت بیشتری داشته باشند و شاید تنش های بین مجلس و دولت کمرنگ شود.

انتطار احمدی نژاد این بود که بعد از پخش ویدئو سکوت آرامش بخشی در مجلس طنین انداز شود و با تضعیف هیئت رییسه و باند مخالف احمدی نژاد ارتباط صمیمانه ای بین دولت و مجلس شکل بگیرد.

اما عواملی باعث شکست این پروژه شد. 1- متاسفانه فضای مجلس آنقدر ضد احمدی نژادی شده  است که همه در تلاش بودند شاخ احمدی نژاد را بشکنند و عملا از ابتدای سخنرانی احمدینژاد نگذاشتند احمدی نژاد حرفهایش را مطرح کند.

2- لاریجانی توانست القا کند که احمدی نژاد این افشا گری را برای تهدید شخص ایشان تهیه کرده و بنا داشته با این کار رییس مجلس را به وحشت بیاندازد.

3- عوامل ضد احمدی نژاد به طاهر ولایتی تحلیلها بردند به این سمت که این حرکت احمدی نژاد یک حرکت سازمانیافته از طرف جریان انحرافی برای به آشوب کشاندن کشور بوده و این خلاف منویات رهبری می باشد.(مثل کیهان)

4- عناصری مثل محسن رضایی و زاکانی که این اتفاق را فرصتی برای نفی هر دو جریان و اثبات خویش دیدند و از آنجایی که رسانه های قدرتمندی نیز دارند توانستند این قضیه را علیه نظام و ولایت جلوه دهند و انتقام بگیرند.

 

اما تحلیل ما از آینده این است که: اولا لاریجانی ها تلاششان را خواهند کرد که شرایط را برای احمدی نژاد و اطرافیانش سختتر کنند و مثل سال گذشته بگیر و ببند راه بیاندازند و فیلتر کنند و ...

قضیه ی افشاگری احمدی نژاد را نمی توانند مخفی نگه دارند و قطعا در آینده سوالات و ابهامها راجع به لاریجانی ها، زیادتر خواهد شد و باید به افکار عمومی پاسخ دهند که چرا برادر کوچکشان چنین اظهاراتی رابیان کرده است؟

تحولات قبل از انتخابات بسیار سریع خواهد بود و فضای انتخاباتی در ماههای آینده کشور حساسیت هار را راجع به کاندیداتورها افزایش و راجع به مسئولین امروز و سران قوا کمرنگ خواهد کرد.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بسیاری از بزرگان در طول تاریخ بوده اند که به مقامات بزرگ عبادی رسیدند و حتی کسانی بوده اند که جز< یاران نزدیک پیامبر و ائمه هم بودند و یا در مقام عرفان و سلوک کمتر کسانی به گرد راهشان میرسد. اما در آخر جزء گمراهان و منحرفین شدند و شیطان بیشترین بهره را از آنها برای اهداف خود برد .  
چه طلحه ها و زبیرها و چه بلعم ها  که سالها پیشانی بر سجده گذاشتند و یا در حساسترین زمانها شمشیرها زدند. ولی دینشان در نهایت از شر و آسیب شیطان  و نفس در امان نماند . علت این نتیجه ها برای ایشان چیزی نیست جز انحراف . انحراف از اساسی ترین دستور خداوند و هدف افرینش . و آن هم چیزی نیست جز عبودیت . ولی عبودیت نه برای بندگی و یا نیاز خداوند است  بلکه برای رسیدن به خود خداوند است و نه به تنهایی یا برای گروهی محدود . آری خداوند تمام نوع بشر را برای خود خواسته است و بنا بر این اگر ملتی و یا گروهی محدود خداوند و بندگی را برای خود بخواهند منحرف هستند . تاریخ معروفترین قومی را می شناسد که دین خدا و برتری های کسب کرده از دین را برای خود می خواستند و از دین موسی امتیاز طلبی کردند و لی این امتیاز را برای دیگران نخواستند . به همین دلیل تفکر صهیونیستی شکل گرفت . تفکر صهیونیستی در نهایت و عصاره اش همه چیز را برای خود می خواهد و این در تقابل با احکام و دستورات خداوند است که تمام دینداران را مکلف کرده تا ولایت الهی را در زمین بگسترانند . 
از آموزه های دینی اسلام ناب  چنین بر میاید که دین اسلام هم یک دین فردی نیست و توجه ویژه به جنبه های اجتماعی دارد به طوری که هر مسلمانی مکلف شده تا  در جهت بر قراری حکومت صالحان و ولایت خدا تلاش نماید . مشخصه ویژه و اصلی انقلاب اسلامی ایران نیز همین است . با این تفسیر دلیل تمام مانع تراشی ها و مخالفتهای طاغوتهای جهانی خیلی خوب مشخص می شود . آیا برقراری حاکمیت الهی به راحتی ممکن است ؟ آیا کشورهای اسلامی دیگری که تعهدی به تغییر حکومت جهانی نشان نمی دهند با سختی هایی که ایران با آن مواجه است روبرو می شوند . پر واضح است که کشور ما هزینه های زیادی را باید برای این موضوع بپردازد . و این افتخار ماست و تفاوت انقلاب و دیدگاه خمینی کبیر است .که همه در جهت خواسته خداوند و در مسیر بر قراری حکومت صالحان است . 
 با گذشت زمان و بروز سختیهای متعدد برای ملتهای دیگر که نتیجه همین تفکر صهیونیستی با پوششهای متفاوت است . تقابل تمام جبهه امپریالیستی با تفکر ناب اسلامی بیش از پیش دیده می شود و در نتیجه فشارهایی که بر ملت ایران  وارد میشود، عده ای هم در داخل با آن فشارهای بیرونی هماهنگی از خود نشان میدهند . این هماهنگی هم نتیجه  تفکر افرادی است که اگر دین دار باشند دین را برای خود می خواهند و حاکمیت جهانی  و ولایت الهی را بر نمی تابد. اگر امروز کسی بگوید که تحریم نتیجه سوء مدیریت در کشور است که موجب وضعیت اقتصادی حاضر شده است در حقیقت نمیداند که این تحریم برای تسلیم ماست و نه تسلیم خود ما بلکه تسلیم تفکر حکومت جهانی است . و آیا می توان از تکلیف الهی کوتاه آمد ؟اگر کوتاه بیاییم یعنی دین خود را به خود محدود کرده ایم . درحالی که الگو های معرفی شده از طرف ایران به ملتهای دیگر اکنون در حال نشان دادن خود است . به بیان دیگراگر کوتاه بیاییم یا افرادی فشار بیاورند که از آرمانهای خود بگذریم یعنی دچار  همان ((تفکر صهیونیسم ))شده اند  . وقایع اخیر نشان داده که تفکر صهیونیستی تنها نیست و در کشور ما هم طرفدارانی دارد و صد البته با دیدن اتفاقات و انقلابهای اخیر در کشورهای دیگر هم دیده می شود که درخواست برقراری حکومت عدل جهانی  و بر اندازی تفکر منحرف از دین رو به فزونی است .این تقابل یک تقابل جهانی است و نتیجه آن هم انشا الله به نفع حکومت صالحان خواهد بود . چرا که وعده خداوند قطعا محقق خواهد شد . 

...ان الارض یرثها عبادی الصالحون 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :