تبلیغات
بیّنه - سیاسی - مطالب اسفند 1391
 
بیّنه - سیاسی
دلیلی روشن در فضایی فتنه آلود
شنبه 26 اسفند 1391 :: نویسنده : حسن کلانتری
مجلس محترم در اقدام اخیر از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها در سه ماهه اول سال بعد جلوگیری کرد . تصمیمی که لجاجت و تعصب سیاسی را بر مصلحت و آینده کشور ترجیح داد . ولی بدانند که این مسیر با اراده مردم و با تدبیر رهبر فرزانه و ادامه دولتهای مردمی و متعهد به گفتمان اصلی انقلاب، ادامه خواهد داشت . 
اگر بهانه این است که اجرای طرح هدفمندی یارانه ها تبلیغ برای انتخابات است ، خوب شما هم از این تبلیغات انجام میدادید و قوانین مناسب تصویب میکردید تا اکنون بتوانید در کارنامه خود برای تبلیغات افراد مرود نظر خود چیزی در چنته داشته باشید. آیا میخواهند با جلوگیری از سازندگی و پیشرفت جلو تبلیغات واقعی را بگیرند ؟ اگر طرح هدفمندی اجرا نشود بادیگر طزحها یی که از طرف دولت انجام شده چه می کنند؟!
اینها هم نمونه های کمی از آن تبلیغات است .... آیا اینها هم تبلیغات است ؟؟؟
             
  
  
  
  
                                                                                                              
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 7 اسفند 1391 :: نویسنده : حسن کلانتری
با نزدیک شدن به انتخابات، فرهنگ ، رسانه و اقتصاد در برابر گفتمان اصلی انقلاب متحد می شوند.

بالاخره سینمای سلطه (هالیوود) نیت پلید خود را  نشان داد . و نشان داد که جبهه صهیونیسم نه تنها با اقتصاد و ترور دانشمندان، و تحریم اقتصادی ،بلکه با تمام توان از هر جهت قصد مقابله با گفتمان اصلی انقلاب ایران را دارد. برای این منظور ابتدا آنها نیازمند این بودند تا به مردم ایران بقبولانند که سینمای هالیوود و جشنواره های بین المللی آن، بی طرف است و حتی از ایران نیز فیلمی (جدایی نادر از سیمین) می تواند در آن اسکار کسب کند. ولی شاید بسیاری نمیدانستند که این تایید و تشویق از طرف دشمن ترین مرکز فرهنگی با سنت و دین، خوابی است که برای ما دیده شده است و قصد دارد تا در زمان مناسب و بسیار مهم ، نزدیک انتخابات و پس از ایجاد برخی نابسامانیهای اقتصادی و هماهنگی های رسانه های داخل و خارج، اصل شکل گیری انقلاب را نیزبا انتخاب فیلم آرگو( به مجریگری همسر رئیس جمهور آمریکاکه نشان دادن اهمیت زیاد این انتخاب بود)  در نظر مردم دنیا و بخصوص داخل  زیر سوال ببرد . 

توجه به طراحی های چند جانبه فشار بر ملت عزیز ایران و سنگ اندازی در برابر دولت منتخب و ولایت مدار، نشان میدهد که جبهه صهیونیسم تمام توان خود را برای جلو گیری از شکل گیری و ادامه انقلاب دوم در داخل انقلاب اسلامی بکار گرفته است . با دقت در ماهیت و شکل برخی فعالیتهای داخلی (خودی و غیر خودی) و تسلسل این وقایع میتوان به این نکته دست یافت که استراتژی دشمن در امید به مهره های داخل است . و اولویا آنا نابودی انقلاب با کمترین هزینه از طرف خود است. 
با این دیدگاه می توان به راحتی قضاوت نمود که در گفتگوهای 5+1 با ایران ، پس از گذشت جند ماه از شدت تحریمها، و زمینه سازیهای دیگر، طرف مقابل ایران چه پسشنهادهایی خواهد داشت. 
آنها اولویت خود را روی فشار داخلی بر دولت گذاشته اند  . بنا بر این رویکرد پیشنهادات ایشان به گونه ای خواهد بود که مردم هر چه بیشتر در مقابل دولت و نظام خود قرار بگیرند . این استراتژی اگر هم در رسیدن به نتیجه مستقیم ناکام باشد ( که با وجود رهبری و آگاهی های مردم عزیز حتما اینگونه خواهد بود) ولی می تواند در انتخابات آینده نقش تعیین کننده ای بر ای فعالیتها و شیطنتهای آنها بازی کند . 
آری زمان وقوع و تسلسل فشارها را باید با زاویه دیگری نگریست و در ظرافت دشمن و قدرت او هم شک نباید کرد . همانگونه که رهبر فرزانه فرمودند شرایط فعلی شرایط جنگ احزاب است . البته نه از این جهت که رویارویی فیزیکی و نظامی یا تنها اقتصادی است . بلکه این بار رویارویی جبهه باطل با ما با تمام قوا و استفاده از تمام امکانات داخلی و خارجی خواهد بود . و الحق هم تا بحال اینگونه بوده است و از این به بعد تمام تلاشها هم وارد فاز جدی خود یعنی فاز بهره برداری خواهند شد. ابر قدرتها و شیاطین از اینتاریخ به بعد در خیال برداشت کاشته های خود خواهند بود . و البته خداوند با ماست و انشاالله خیال اخر هم برای آنها به کابوسی ابدی تبدیل خواهد شد . 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 3 اسفند 1391 :: نویسنده : حسن کلانتری


کسانی که واژه انحراف را به دولت نسبت داده اند هیچگاه نتوانستند و نخواهند توانست رابطه ای بین آن و دولت پیدا کنند ولی از آن بعنوان وسیله ای توهمی برای کوبیدن نقاط ضعفی که هیچگاه سند یا مدرکی برای آن ارائه نداده اند، بهره برده اند . اگر به طیفهایی که بر این کلمه اصرار دارند  دقت نماییم و عملکرد آنها را بررسی کنیم میبینیم که این طیف را کسانی تشکیل می دهند که بیشترین فعالیتهای رسانه ای را داشته اند و بهترین تریبونها را از روزنامه و سایت گرفته تا سیمای ملی در دست دارند . و همچنین این کلمه بوسیله اصولگرایان بازمانده از سهم خواهی از دولت درست شد و لی طیفهای دیگری مانند اصلاح طلب و منافق و خارج از مرز نیز در زمانهای مختلف از آن استفاده می کنند . 
با این نگاه روشن شده است  که اکنون جبهه ای متشکل از تمام دست اندرکاران سابق در دولتهای پیشین، معذورین دولتهای نهم و دهم (که عمدتا تحمیلی بوده اندو یا ناتوان از همراهی با آرمانهای دولت ) معارضین داخلی و خارج نشین ایجاد شده که همگی یک هدف و خواسته دارند و آن هم سد نمودن ادامه راه دولت است . این موضوع وقتی عملا درک خواهد شد که نگاهی هم به کاندیداهای احتمالی و موضعگیریهای انان داشته باشیم. چرا که خواهیم دید که تمام انباشته های کسانی که تلاش نمودند تا موضوع انحرافی را به دولت نسبت دهند، قرار است در شعارها و تخریبهای کاندیدها  ظاهر گردد . به هر جال دولت و مردمی که به آرمانهای امام (ره) رای داده اند به صورت بی سابقه ای با هجمه های نا عادلانه ای مواجه هستند . به طوری که کاندید یا فرد احتمالی دولت بدون اعلام رسمی و بدون هیچ فعالیت پییش از موعد از طرف تمام گروهها و کاندیدهای احتمالی و همان جبهه متحد شده، تخریب می شود . البته این موضع از یک سو نشان از برتری کاندید طرفدار دولت می دهد ، چرا که این فرد موجب شده تا تمام طیفها وگروههایی که قبلا اختلافاتی داشته اند ولی با این حال برای حذف یک طرف انتخابات با تمام قدرت با هم متحد شده اند . این اتحاد در حرف و عمل و حرکتهای رسانه ای کاملا مشهود است . ولی از سوی دیگر هم نشان از فرصت طلبی کسانی می دهد که قبلا  منافقانه خود را انقلابی و دوستدار آرمانهای انقلاب جا زده بودند . ولی اکنون مشخص شده که تمام اعمال شان ظاهر سازی برای هدف انتخابات بوده است . و طرف مقابل را با مظلومیت تمام می کوبند . 
حال تمام کننده این زیاده خواهی ها و زورگویی ها کسی نیست جز مردم آگاه . مردم در آینده با انتخاب صحیح خود با توجه به واقعیتها و عملکردهای افراد ، انتخاب خواهد نمود . ولی کسانی که از امکانات ملی و همگانی مانند صدا و سیما یا منابع مالی شهرداری و یا فرصت حضور در مناصبی مانند مجمع تشخیص  برای تبلیغات این افراد استفاده می کنند باید بدانند که این فرصتها در دوره بعد باید از آنها سلب گردد و به افراد امانت دار و شایسته دیگری سپرده شود . تا زمینه برای دولت و نظامی واحد که در آن همه ولایت پذیری داشته باشند و برای دولت انسان کامل تلاش کنند، فراهم گردد . 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شبکه ایران / مشاور ارشد رئیس سازمان صدا و سیما گفت: علمای صهیونیست، عملیات پروژه ایران هراسی و اسلام هراسی را کلید زدند و در حال حاضر نیز ابزار هالیوود در اختیار این افراد قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، نادر طالب‌زاده در نشست ایران و شیعه هراسی با محوریت «هالیوودیسم» که در سالن اجتماعات دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد، اظهار داشت: نخستین فیلمی که سینمای هالیوود برای ایران هراسی ساخت در نخستین روزهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در سال 1983 بود.

وی افزود: آخرین فیلمی که در این زمینه و با این محتوا ساخته شد فیلم «آرگو» و «نیم ساعت بعد از نیمه شب» است.

این تهیه ‌کننده و کارگردان ایرانی تأکید کرد: در پاسخ به این فعالیت‌هایی که صهیونیسم در زمینه ایران هراسی و اسلام هراسی دارد، باید فیلم‌هایی که علیه ایران ساخته می‌شوند را رصد کرده و پاسخ دهیم.

طالب‌زاده با اشاره به تحریم‌هایی که در حال حاضر علیه کشور ایران صورت گرفته است، بیان کرد: تحریمی که بر کشور ما اعمال شده غیر قانونی و شرارت‌بار است و همان طور که رهبری فرمودند در پیچ حساس تاریخی قرار داریم.

وی ادامه داد: دشمنان نظام به خیال باطل خود ما را در یک تنگنا قرار داده‌اند اما باید بدانند و آگاه باشند که این وضعیت برای ما یک فرصت به شمار می‌رود.

این مسئول اضافه کرد: این تحریم موجب شد تا روشن فکران حقیقی غرب متوجه ایران شوند، لذا باید با ارایه اسناد و مدارک معتبر به این افراد کمک کنیم تا حقیقت را باز کنند.

مشاور ارشد رئیس سازمان صدا و سیما تصریح کرد: کشور ایران در شرایطی قرار گرفته است که تغییر زمان را شاهد هستیم، البته تغییر زمان با انقلاب اسلامی آغاز شد و مقاومت ایران اسلامی موجب شد تا دنبال رو پیدا کند.

طالب‌زاده با اشاره به اینکه دشمنان ایران توان حمله به کشور را ندارند، عنوان کرد: بازدارندگی ایران جدی است و موشک‌های زمین به هوا و زمین به زمین و سیستم موشکی ایران برای آن‌ها ترسناک است.

وی ابراز داشت: دشمنان نظام جنگ نرم را با شدت زیادی در پیش گرفته‌اند و همه ما در معرض این جنگ قرار داریم، حمله اقتصادی آن‌ها نیز به صورت واضح مشاهده می‌شود، زیرا هیچ‌گاه غرب مانند امروز بانک مرکزی را تحریم نکرده بود به طوری که آخرین باری که بانک مرکزی یک کشور، تحریم شد در جنگ جهانی دوم بود که آمریکا بانک مرکزی ترکیه را تحریم کرد و ترکیه به آمریکا حمله کرد.

این تهیه ‌کننده و کارگردان ایرانی با اشاره به استعفای پاپ در چند روز پیش اظهار داشت: در 600 سال اخیر تاکنون هیچ وقت پاپ استعفا نداده بود، بنابراین یک سؤال در اذهان عمومی به وجود می‌آید که علت استعفای پاپ چیست، البته توجیهی که برای این استعفا توسط جهان غرب مطرح شده این است که پاپ پیر شده است.

طالب‌زاده با اشاره به علت اصلی استعفای پاپ متذکر شد: انجیلی به نام انجیل «برنابا» مؤید پیامبر اکرم (ص) است که مسیحیت می‌گوید که جعلی است و هر زمان این کتاب در تاریخ ظاهر شده سریع آن را خریده و غیب می‌شود و این انجیلی است که نام مبارک حضرت رسول در آن بارها ذکر شده است.

وی اضافه کرد: این انجیل در سال 2000 میلادی توسط پلیس ترکیه از دست قاچاق فروشان پیدا شد و تاکنون در کشور ترکیه نگهداری می‌شود.

این تهیه کننده و کارگردان ایرانی ادامه داد: دولت ترکیه تا سال 2008 سکوت کرده و در این سال‌ها موفق نشدند آن را پنهان کنند یا بفروشند و اکنون در دست خودشان است و در مقالاتی که از سال 2008 تا 2013 بیرون آمده است این خبر آمده که پاپ درخواست مطالعه این انجیل را دارد.

طالب‌زاده بیان کرد: به عقیده ما افشای این انجیل از تحولات آخرالزمان است، زیرا این انجیل قدیمی‌ترین انجیل جهان است و انجیلی که مسیحی‌ها در اختیار دارند مربوط به 700 سال پیش است.

وی افزود: پاپ این کتاب انجیل را دیده و شوکه شده است و نمی‌خواهد به سؤالات پاسخگو باشد از این رو استعفا داده است زیرا در این انجیل، حضرت مسیح بارها گفته آمده‌ام آمدن حضرت محمد (ص) را که خاتم انبیا است، بشارت دهم و همچنین نهی می‌کند که کسی او را پسر خدا بداند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :