تبلیغات
بیّنه - سیاسی - مطالب مرداد 1391
 
بیّنه - سیاسی
دلیلی روشن در فضایی فتنه آلود
محراب عبادتده علی قانه بویاندی

باش پارچالانوب قانی آخوب حالی یاماندی

بیر ضربه ویروبدی او باشا زاده ی ملجم

عالم دولانوب اول یاره یا تاپمادی مرهم

بو غمده جهان آه و فغان ایلیجاقدی

وای زینبه قالسا آتاسیز نیلیجاقدی؟

بش سنّیده زینب آتاسیندا ال ئوزوبدی

هر غصه و رنج و محن و درده دوزوبدی

ایندی آتاسی شیر خدا قانه باتوبدی

افسرده دی چون شیر خدا قانه باتوبدی

پروانه کیمی دور ورور باشینه زینب

آهیله ویرور روحیه قارداشینه زینب

سس گلدی قیزیم آتش هجره هله یانما

باغلا باباوین باشینی سعی ایله یوبانما

زینب هله دوز چوخ یارالار باغلیاجاقسان

سعی ایتگینن آینده ده قان آغلیاجاقسان

بیر گون اولاجاق کربوبلایه گیده جکسن

شمر کسسه حسینون باشینی نیلیجکسن؟

قارداشیوه بو کوفه لیلر داش ویراجاقلار

پیغمبر ئوپن سینه ده آت چاپدیراجاقلار

ای بند دلیم گویده بولود سن کیمی دولماز

چاره ن ندی سایسیز یارانی باغلاماق اولماز(بهلول حبیبی زنجانی)

 شعرو تصویر از وبلاگ :

http://bahlol-zanjani.blogfa.com/post-68.aspx


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

متن کامل و دقیق بیانات دکتر احمدی نژاد در دیدار با دانشجویان–13رمضان 1433


درد دل های احمدی نژاد با دانشجویان درباره تهمت ها علیه دولت، فراری دادن خاوری، جام زهر، فشارها به مادر رئیس جمهور، اخلالگری ها و ...

 http://salmanonline313.blogfa.com/

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
از همان زمانی که کاندیدای وابسته به دولت سابق یعنی وزیر دولت حسنی مبارک برای رقابت با کاندیدای اخوان المسلمین تایید شد باید رقیب حدس میزد که حتی در صورت عدم پیروزی احمد شفیق ، با مقدماتی که شورای وابسته به آمریکا چیده است در آینده توطئه هایی برای مهار انقلاب در پیش خواهد بود که یک به یک در حال ظهور و در صدد تضعیف دولت منتخب و نتیجتا سرخورده کردن مردم و ایجاد ناامیدی و در نهایت القای ناتوانی دولتهای مردمی  خواهد بود . پیر ژنرالهای شورای نظامی  با پذیرفتن همه روزه وزرای خارجه آمریکا و دیگر قدرتهای بزرگ نشان دادند که به این سادگی زمام امور را به یک دولت مستقل و مردمی نخواهند داد . حال میتوان درک کرد که پذیرش پیروزی محمد مرسی هم می تواند در این چارچوب باشد و تنها فرصتی است برای تخریب اخوان المسلمین و اثبات عدم لیاقت آن  که در نهایت منجر به قدرت گرفتن هرچه بیشتر مخالفین انقلاب  می گردد. 
در این راستا توطئه های آمریکا و اسرائیل با اجرای سرسپردگان داخلی آنها پله به پله در حال اجراست که میتوان به نمونه های اخیر آن اشاره نمود :
1- از ابتدا ورود احمد شفیق بعنوان رقیب جدی برای اخوان المسلمین با هدف ایجاد رای در حد اکثریت بزرگ برای القای عدم همراهی قاطع مردم با دولت آینده پیش بینی شد. در حالی که اجرا کننده انتخابات همان همراه و یار قدیمی احمد شفیق و تایید کننده او می باشد ، نشانگر وجود نوعی هماهنگی  جبهه مخالف انقلاب است 
2-انحلال مجلس شورای انقلاب مصر بعنوان نمایندگان واقعی مردم با هدف تضعیف  تنها سار و همراه قانونی دولت آینده انجام شد .
3- ابقا و یا تحمیل طنطاوی به عنوان وزیر دفاع که اساس مطالبه مردم مصر درتغییر نقش این وزارت خانه بعنوان حامی منافع اسرائیل  در مرزهای مصررا، بی جواب گذاشته و نوعی دهن کجی به اصل هدف انقلاب بود . این موضوع  بعنوان تنها برگ برنده جبهه متضرر از انقلاب است که می تواند انقلاب را دچار انحراف اساسی نماید .
4- طراحی و اجرای توطئه هایی از قبیل صحنه سازی کشتار مرزبانان مصری به دست انقلابیون و سپس اتهام به دولت و تضعیف جایگاه آن و تنیجتا تخریب روابط دولت مصر و حماس ، که در حقیقت نوعی قرار دادن مردم در برابر دولت با هدف بر هم زدن وحدت ملی است تا از این رهگذر برای مردم غزه محدودیت ها ادامه یابد و راه تنفسی برای اسرائیل باز شود . 

پر واضح است که تما م این توطئه ها برای یک هدف است و آنهم بر هم زدن روابط دو ملت مصر و فلسطین و انحراف انقلاب و بیداری مردم مصر که بعنوان موثرترین  انقلابهای منطقه (بدلایل اُستراتژیک) می باشد . حال نقش دولت و ملت مصر در بیداری اسلامی بیشتر مشخص می شود . چراکه اگر استکبار در جبهه سوریه موفق نشوند که انشا اله نخواهند شد تنها امید نجات غده سرطانی به پیروزی در مصر است . حال اگر هر دو اینها علیرغم خواست آنها باشد از جهت جغرافیایی و جنبشهای مردمی  باید منتظر محو هرچه سریعتر اسرائیل بود .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
اگر به جغرافیای منابع نفت در جهان و میزان تولیدات ایران ،عراق،قطر،کویت ،امارات ،عربستان ،روسیه و ونزوئلا نگاهی اجمالی بیاندازیم و وضعیت کشورهایی همچون عربستان و امارات را هم مد نظر قرار دهیم  بسادگی متوجه خواهیم شد که در آینده ای نه چندان دور این محصول استراتژیک و انرژی جهان از اداره و اراده استکبار خارج خواهد شد و به دست جبهه متحد با ایران خواهد افتاد . انقلابهای عربی از جمله انقلاب عربستان و وجود چاههای نفت در شرق شیعه آن نوید بخش بدست آمدن سلاحی بسیار موثر و پایان امپراطوری اقتصاد فاصد غرب بر جهان است که می تواند مصداق بارزی از آیه شریفه ای است که وارثین زمین را فرو دستان قلمداد میکند ،باشد . 
این موضوع همان قدر که برای ملتها و ستمدیدگان جهان نوید پیروزی بر استکبار را می دهد برای استکبار و صهیونیسم مانند کابوسی است که برای رهایی ازآن به هر دری می زنند و از هر حربه ای برای محقق نشدن آن استفاده می نمایند .از جمله انحراف و سرکوب انقلابها ی منطقه و ساقط کردن ایران بعنوان نظام موفق و رهبر جهان اسلام یا همان خاور میانه جدید . 
پس بدانیم که با رسیدن به وعده موعود تنها اندکی صبر تا رسیدن سحر نزدیک ، لازم است و بدانیم که کسانی که در درون و بیرون نظام با این نظام عناد و کینه ورزی میکنند هدف و نیتشان چیزی نیست جز به طول کشاندن این وعده الهی . 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
آنها امید به تاثیر تحریمها مخصوصا بر مردم ایران دارند د رحالی که ما می توانیم با ایستادگی بیشتر و با تکیه بر اقتصاد مقاومتی آنها را از پای در آوریم . 
آری این دوراز ذهن نیست که غرب بحران زده تنها به یک تیر خلاص نیاز دارد تا به دره عمیقی که خود آنرا ایجاد نموده سقوط نماید ، در این اوضاع بحران زده اقتصادی با فرو پاشی یورو که چندان دور نیست محدوده جولان اقتصاد دلار و یورو بسیار کوچکتر شده و آثار مضر این دو ارز بین المللی که تا کنون گریبان کشورهای وابسته به آنها را هدف قرار میداد ، من بعد به خود آنها خواهد رسید و در این میان تنها کشورهای مستقل تر و اقتصادهای غیر وابسته از گرداب آثار آن در امان خواهند بود . با اگاهی از این موضوع که الگوی اقتصاد اسلامی ایران دارای چنین قابلیت بزرگی است (همچنان که تاثیرات بحرانهای گذشته بر اقتصاد ما بسیار ناچیز بوده است) قبول این مسئله برای دیگر ممالک یک شکست بزرگ برای آمریکا و بلوک وابسته به آن خواهد بود . این فرصتی است تا با ایجاد روابط و بسترهای مناسب تبادلات با قدرتهای مستقل اقتصادی جهان و کشورهای بزرگ و کوچک نقش این اقتصاد را د رآینده هرچه بیشتر پررنگ نماییم . د راین میان تحریمهای ظالمانه غرب بر علیه ما بعنوان فرصتی خواهند بود تا با تقویت بنیه های داخلی در جذب مشارکتهای اقتصادی با دیگران توفیق بیشتری داشته باشیم و این موضوع برای غرب یک تیر خلاصی خواهد بود که آنها را از گردونه اقتصاد آینده و تاثیر گذاری بر زندگی ملتها و دولتها خارج نماید . 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پس از فتنه 88 و ناکامی در تلاش غرب برای ارائه مدل مردم سالاری ناکام در ایران ،جبهه خارجی فتنه به فراتر از مرزهاو به مهمترین دوستان منطقه ای ایران یعنی سوریه و لبنان و عراق منتقل شد، تا دلیل ناکامی فتنه 88 که همان  تدابیر رهبری و عدم همراهی مردم با فتنه گران بود ،برای انتخابات آینده ریاست جمهوری مورد هدف قرار گرفته و با القای شکست متحدین ایران و رهبری بیداری اسلامی، در درون کشور همراهی مردم با فتنه جدید ایجاد شده و همچنین قدرت رهبری  تحت الشعاع نفوذ فتنه گران همراه با تروریستها گردد . که نسخه حضور تروریست در سالهای آینده از توصیه های جدید غرب برای ایجاد بهانه های دخالت می باشد . 
این خلاصه اجمالی با این اشاره تکمیل میگردد که بنا به فرموده رهبر عزیز پیچ بزرگ تاریخی که در مسیر بشر و منطقه قرار دارد در حال طی شدن است و بیداری ملتها و رو ی کار آمدن دولتهای غیر وابسته و انقلابی سرمنزل این مسیر را بر خلاف خواسته های قدرتهای شیطانی رقم خواهد زد . ولی آیا قدرتهای بزرگ و ایادی آنها تسلیم خواست ملتهای منطقه شده اند ویا خواهند شد ؟ و آیا برنامه های برای تغییر مسیر آن ندارند ؟ 
تاریخ معاصر نشان داده که استعمار و استکبار جهانی با حیله و تزویر و نفوذ در مهره های خود باخته و حتی انحراف در آرمانهای انقلابها سعی در بدست گرفتن افسار انقلاب با کمترین هزینه هارا داشته اند . البته اینبار بدلیل کم بود افراد غرب زده و شیفته غرب درون نظامهای منطقه اقبال خود را در واردات مهره های دست آموز خود که عمدتا ساکنین غرب بوده اند امتحان می نمایند .که نگاهی به اعضای شورای انقلاب سوریه و افراد تحت حمایت ایرانی مقیم خارج شاهد این مدعاست . 
غرب به خوبی میداند که این افراد تاثیر خود را ازدست داده اند و تنها بعنوان مهره های فیزیکی در آشوبها و مخالفتها ی مدنی از آنها بهره میبرد و اما وسیله اساسی که غرب بر آن امید فراوانی بسته است استفاده از مهره های داخلی و  همراهی با منتقدین نظام در داخل است تا شاید همان عامل اصلی یعنی کمبود مهره های خود باخته را با ایجاد مواضع مشترک  و طرح مطالبات استراتژیک از تریبون های در اختیار غرب ولی هماهنگ و هم نوا با منتقدین و بعضا فتنه گران ، جبران نماید . 
هم اکنون  در درون نظام افراد تاثیر گذار و مهمی دیده می شوند که با طرح بهار عربی بجای بیداری اسلامی اقدام به ایجاد نوعی هماهنگی میان آن دسته از افرادی می کنند که به نوعی عقیده و طرز فکرشان همان اندیشه ای است که در ادامه انقلابهای عربی سعی دارند مهمترین جبهه مخالف صهیونیستی را تضعیف نمایند . و آشوبهای سوریه را ادامه بهار عربی توصیف نمایند که بعضا رسانه های غربی به ترسیم آینده منطقه بدون این جبهه که به رهبری ایران است  دامن میزنند . درحالی که روشن است که این مسئله کاملا تغذیه شونده از بیرون سوریه بوده و هدف آن انحراف همان مسیر پر پیچ و خم تاریخی می باشد . 
هم نوایی برخی آگاه و نا آگاه در کشور با این توطئه بزرگ نشان از برنامه هایی برای ایجاد فرصت مشابه در ایران برای زیر سوال بردن مدیریت مردم سالاری دینی و همچنین ایجاد پوچی در  اهداف انقلابهای منطقه دارد . مسلما انتخابات آینده آبستنی از توطئه ها و خوابهایی است که صهیونیسم جهانی و ایادی داخلیش برای این ملت دیده اند تا با به سر انجام رساندن توطئه سوریه تمام قدرت و توان خود را برای تضعیف و دخالت های آشکار در کشور عزیزمان ایران متمرکز نمایند . 
البته د راینکه آیا به این اهداف خواهند رسید یا نه بحث دیگری است و بستگی به خیلی عوامل و نیرو ها دارد ولی هوشیاری در مقابل افرادی که سازهای خود را با غرب کوک می کنند می تواند هزینه های فتنه دیگر را به خود طراحان آنها منتقل نماید . 
 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :