تبلیغات
بیّنه - سیاسی - مطالب مهر 1391
 
بیّنه - سیاسی
دلیلی روشن در فضایی فتنه آلود
دوشنبه 24 مهر 1391 :: نویسنده : حسن کلانتری
وسط دعای عرفه بود که به قالیباف لقب عمرسعد را داد.سال قبلش هم برای تعجیل در حضور عزراییل بر سر هاشمی از مردم آمین گرفته بود. کفن اصلاحاتی ها را هم در هشت ساله دولتشان ده ها بار پیچید و...

همه ی اینها حلاوت نوای "حسین جان" حاج منصور را برایم بیشتر میکرد...

هرازچندگاهی حضور دکتر احمدی نژاد در مجالس مسجد ارک،پیگیری اخبار "هیات حسین جان" را برایم جذاب تر میکرد.یادم هست تا مدتها به هرکه میرسیدم کلیپ سخنرانی دکتر در شب عاشورای هیات حاج منصور را بلوتوث میکردم.حضور حاجی درستادهای انتخاباتی دکتر و بعد آن سخنرانی آتشین نه دی و مهدیه تهران...

حالا انگار ورق برگشته،حاجی برای اضافه شدن عذاب دکتر احمدی نژاد و حامیانش دعا میکند.به بهانه مشایی و خاتون و جوانفکر و...

قالیبافی که تا دیروز عمر سعد بود حالا از منبر مسجد ارک بالا میرود و شب قدر مسجد ارک را مصفا میکند...

محسن رضایی که تا نخ آخر فتنه در نیامده بود از خز شیطان پایین نیامد و میگفت تقلب شده میشود مهمان ویژه مسجد ارک،بماند که حالا کلیپش درآمده که جای میدان دار هیات الرضا هم سینه میزند...

معادله چندمجهولی شده:

-حضرت آقا از دولت حمایت میکند!

-جماعت حزب الهی دم از ولایت مداری میزنند!

-احمد نژاد خود را سرباز ولایت و نوکرِ نوکران اهل بیت میداند!

-جماعت حزب الهی بنام دفاع از ولایت، بدترین فحش ها را نثار فرزند ملت و رییس جمهور مکتبی میکنند!

-قالیباف و رضایی و... با زمزمه هایشان مجلس اباعبدلله را گرم میکنند!

احمدی نژاد جریان انحرافی است!!! او منحرف شده،هم از جناح راست و هم از جناح چپ و این جرم کوچکی نیست.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 19 مهر 1391 :: نویسنده : حسن کلانتری
آن عده که به اسم آنها(در سال 88) آشوب شد باید همان موقع اطلاعیه میدادند و اعلام برائت می کردند ولی این کار را نکردند و این اشتباه بزرگی بود .
                                    از بیانات رهبر فرزانه در تجمع مردم خراسان شمالی

این سخن فصل الخطاب برای کسانی است که با فتنه همراه بودند ولی غیر از همراهان و پلاک دارها یا همان کسانی که آشوب طلبان به اسم آنها به خیابانها ریختند کسانی هم بودند که همراهی علنی و فیزیکی نداشتند ولی به لحاظ موقعیتهای خود و تندرویهای فتنه گران معذوریتهایی برای همراهی داشتند ولی از اشتباه آن پلاک دارها ، هم اعلام برائت نکردند و بعلاوه در هر موقعیت و فرصتی سعی داشتند  فتنه گران  و همراهان آنها را تطهیر نموده و تلاش مینمایند حیات سیاسی آنها را احیا نمایند . بطوری که ایشان به ساکتین فتنه معروف شدند و حضرت اقا در سخنان خود با خطاب قرار دادن این افراد در باره بصیرت خواص فرمودند : خواص باید زمانی که نیاز به اعلام موضع هست سکوت نکنند و برائت خود را از فتنه اعلام نمایند . (نقل به مضمون).
حال سخن اینست که پلاک داران فتنه تکلیفشان روشن است و مردم تکلیف خود را با آنها میدانند و بازگشت آنها به عرصه سیاسی تقریبا غیر ممکن شده است و اگر هم ممکن شد مردم مجوز ادامه کار را به آنها نخواهند داد . ولی ساکتین کسانی هستند که برخی از آنها هنوز در گلوگاههای سیاسی کشور حضور دارند و برخی اوقات با عملکردهای مغرضانه و چوب لای چرخ گذاشتن های آشکار و مخفی نمیخواهند اجازه دهند تا آتش فتنه کاملا خاموش شود . و در حوادث اخیر به وضوح نشان داده اند که خط و مسیر آنها با مسیر سازندگی و خدمت کاملا جدا شده و آنها عمدتا در زمین بازی دشمنان بازی می کنند . شواهد زیادی در این باره می توان بر شمرد که برخی نیاز به مدارک و اسناد محکمه پسند داردولی اخیرا عملکردهای کینه توزانه این دسته از افراد چنان بدون پروا شده که نیاز به تحقیق و ارائه سند و مدرک هم نیست . در روز های اخیر هماهنگی میان رسانه های بیگانه و جبهه مخالفین داخلی از حلقه مجلسیها گرفته تا قوه قضائیه و دیگر شخصیتها به قدری آشکار است که گویی خوراک هردو دسته از یک اتاق فکر تامین می شود به طوریکه حتی نماینده ای در مصاحبه با  رسانه بیگانه دولت این کشور را بی کفایت معرفی می کند ، عملی که مصاحبه شونده باید با پشت گرمی زیادی به آن اقدام نموده باشد . 
سخن اینست که چنین افرادی نه تنها برائت نکرده اند بلکه با سوئ استفاده از موقعیت های خود و استفاده از منابع ملی ضربات ناآگاهانه یا آگاهانه به کشور زده اند و میزنند. آیا مصلحین و نظارت کنندگان وظیفه خود را در قبال آنها انجام داده اند ؟ آیا در برخی موارد خود بلند پایگان و آقایان در قوه قضائیه با اهمالها و مصلحت اندیشیهای خود درکنار آنها نبوده اند ؟ اخیرا جناب آقای اژه ای اقدام به اظهار نظر در رابطه با وضع اقتصادی و دلایل آن نموده است که در صدد القای کم کاری دولت است . آیا ایشان در مقام خود واقفند که با اعلام این موضع دلگرمی خاصی به اخلالگران و سودجویان بازار و اقتصاد می دهند تا به دشمنی های خود با مردم ادامه دهند ؟
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 17 مهر 1391 :: نویسنده : حسن کلانتری

 

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، روزنامه "الدیار" در مطلبی نوشت: به نظر می رسد كه تركیه نقشه پلیدی را با مشاركت ناتو برای مشغول كردن ارتش سوریه در طول مرز 800 كیلومتری مشترك تركیه و سوریه تدوین كرده است، تا ارتش سوریه در مرزها باقی بماند و آنگاه افراد مسلح مستقر در داخل سوریه و شهرهای آن - همانطور كه در حلب روی داد- به نبردهای داخلی علیه ارتش بپردازند.

به نوشته این رو
زنامه، تبادل آتش توپخانه سنگین بین سوریه و تركیه روز شنبه از سرگرفته شد، و یك گلوله خمپاره سوریه به منطقه مرزی تركیه اصابت كرد، و تركیه نیز با گلوله باران توپخانه ای به نیروهای سوریه پاسخ داد.

الدیار افزود: با وجود اینكه تنها یك گلوله خمپاره كوچك از جانب سوریه شلیك شد، اما ارتش تركیه با واحدهای توپخانه خود به شدت پاسخ داده و مواضع سوریه را گلوله باران كردند.

این روزنامه خاطرنشان کرد: نقشه پلید تركیه با همكاری ناتو اجرا می شود .. در 48 ساعت اخیر ارتش تركیه بیش از 200 قلاده توپ را به مرز با سوریه به منظور گلوله باران خاك این كشور - در صورت شلیك گلوله ای از خاك سوریه به تركیه یا بروز حادثه ای- منتقل كرده است.

روزنامه الدیار به نقل از منابع خود نوشت: این گروه موسوم به "ارتش آزاد" سوریه بود که مواضع تركیه را با یك گلوله سنگین هدف قرار داد؛ این حمله نیز به درخواست طرف ترك صورت گرفته است، تا ارتش تركیه نیز به نوبه خود به این حمله خمپاره ای علیه سوریه پاسخ دهد؛ نقشه پلید تركیه بدین گونه است كه "ارتش آزاد" سوریه با خمپاره انداز مواضع تركیه را هدف قرار دهد تا این امر باعث شعله ور شدن جنگ توپخانه ای بین سوریه و تركیه شود.

الدیار در ادامه تأکید کرد: نبرد حلب به ارتش سوریه قدرت داد كه بر اكثر مناطق این شهر تسلط یابد، و این امر كشورهای عرب حوزه خلیج فارس را خشمگین كرد و آنها از تركیه خواستند كه اجازه ورود سلاح و امكانات پشتیبانی زیادتری را به حلب بدهد؛ در این میان عملا قطر ابتکار عمل را به دست گرفته و اجرا كرد و برای تركیه پول و یك فروند هواپیمای حامل سلاح فرستاد.

با اجرای این نقشه، ارتش سوریه سرگرم نبرد در ریف حلب خواهد شد، و در ورای آن افراد مسلح قادر می توانند كه به نبرد در حلب و حماه و حمص بپردازند .

نقشه تركیه براساس نظر ناتو و كشورهای عرب حوزه خلیج فارس لازم است كه روز به روز و هفته به هفته توسعه یابد تا اینكه تقریبا هر روز گلوله باران توپخانه ای بین سوریه و تركیه صورت گیرد؛ درنتیجه ارتش سوریه مجبور می شود حدود 50 هزار سرباز را با توپها و تانكهای خود در طول مرز بین سوریه و تركیه مستقر كند، و در آن صورت كشورهای عرب حوزه خلیج فارس و تركیه و ناتو با خود خواهند گفت كه توانسته اند ارتش سوریه را در مرز با تركیه مشغول كنند..در آن هنگام افراد مسلح مخالف حملات خود به حماه و حلب و حمص و سایر مناطق را آغاز خواهند كرد زیرا ارتش سوریه مشغول استقرار خود در طول مرز با تركیه خواهند بود.

الدیار نوشت: ستاد ارتش سوریه از این موضوع آگاه است و برهمین اساس حضور توپخانه ای خود را در مناطق بسیار محدودی متمركز كرده است و آنطور كه تركیه و كشورهای عرب خلیج فارس و ناتو انتظار آن را می كشند، 50 هزار نظامی را مستقر نكرده است.

درهمین حال، روسیه با تركیه تماس گرفته و دو خواسته را مطرح كرده است؛ نخست اینكه تركیه هیچ گونه حمله یا یورش زمینی به خاك سوریه – به ویژه بعد از اجازه مجلس تركیه به ارتش برای عملیات نظامی- انجام ندهد و رئیس جمهور و وزیر خارجه تركیه گفتند كه اعطای این مجوز به دولت و ارتش برای عملیات نظامی علیه سوریه به معنای اعلام جنگ نیست؛ این درحالی است که عملا این اقدام اعلام جنگ محسوب می شود؛ زیرا مجلس تركیه اعلام می كند كه به دولت اختیار عملیات نظامی علیه سوریه را می دهد.

این روزنامه خاطرنشان کرد: این عملیات محدود نخواهد بود بلكه روز به روز بر دامنه آن افزوده خواهد شد زیرا اگر موضوع گلوله باران از طریق توپخانه یا تانك های تركیه باشد، نیازی به اعطای مجوز مجلس تركیه به دولت برای اجرای عملیات نظمی علیه سوریه نیست اما اقدامات نظامی مورد نظر گسترده تر از این میزان است و هدف از آن ورود ارتش تركیه به مناطقی در عمق 10 كیلومتری خاك سوریه است و اگر این هدف دنبال نمی شد دولت تركیه درخواست مجوز از مجلس این كشور برای اجرای عملیات نظامی نمی كرد زیرا درخواست مجوز برای خروج ارتش تركیه از خاك این كشور و اجرای اقدامات نظامی صورت می گیرد.

الدیار تأکید کرد: تركیه نقشه ای محرمانه را با ناتو و كشورهای عرب حوزه خلیج فارس و عربستان برای سرنگون كردن نظام سوریه اجرا می كند؛ این طرح سری تركیه به همراه عربستان و كشورهای عرب حوزه خلیج فارس و واشنگتن برای افزایش تنش نظامی تدریجی علیه ارتش سوریه در طول مرز و سرگرم كردن همه روزه آن به گلوله باران توپخانه ای یا تبادل آتش بین ارتش سوریه و ارتش تركیه است كه این امر از یك هفته پیش آغاز شده و هم اكنون در جریان است.

الدیار به نقل از کارشناسان خاطرنشان کرد: شدت درگیری ها افزایش خواهد یافت و گلوله باران توپخانه ای در آینده بیشتر از امروز خواهد شد، زیرا كشورهای عرب حوزه خلیج فارس و آمریكا معتقدند كه ارتش تركیه تنها قادره به ضربه زدن به ارتش سوریه یا مشغول كردن آن با نبردهای جانبی است.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
روش رابین هود رسیدگی به فقرا بود.
رابین هود معتقد بود که وقتی در جامعه ای رفاه و عدالت برقرار خواهد شد که فقرا له نشوند.
رابین هود دلسوز مردم فقیر بود.
رابین هود به اشراف و قدرتمندان سیاسی و اقتصادی توجه نمی کرد.
رابین هود به مردم فقیر سر می زد.
با مردم فقیر نشست و برخواست داشت.
دوستان رابین هود بدون هیچ گناهی در زندان افتاده بودند.
رابین هود امید مردم مستضعف بود.
رابین هود به جای این که به ریاست فکر کند به مردم فقیر فکر می کرد.
رابین هود رسانه نداشت.
رابین هود ساده زیست بود.
درود بر رابین هو.د و روش اقتصادیش
Inline image 1

چرا رابین هود؟!

رابین هود شخصیت داستانیست که پولی را که زورمندان تصاحب می کنند، به مردم بر می گرداند. اولین شخصی که احمدی نژاد را رابین هود معرفی کرد، سال 2007 و در روزنامه نیویورک تایمز بود. این روزنامه با توجه تاکید احمدی نژاد بر سر سفره مردم رساندن پول نفت و کاهش نرخ تسهیلات بانکی، احمدی نژاد را به رابین هود تشبیه کرد لینک. رابین هود بودن یک نقطه قوت دارد: حمایت طبقه های فرودست جامعه. بطوریکه نوری زاده، روزنامه اورشلیم پست و مجله تایم پیشتر اشاره کرده اند، از نقاط قوت احمدی نژاد حمایت طبقه های پایین جامعه از اوست که باعث ارائه تصویری رابین هود گونه از او می شود. در انتخابات قبلی هم با بررسی آرای احمدی نژاد و موسوی در تهران مشخص می شود که آرای موسوی در منطقه شمیران 3 برابر احمدی نژاد بود، در حالیکه در منطقه شهرری احمدی نژاد صاحب 2 برابر آرای موسوی بود.

چنانچه مشاهده شد، اصولا غربی ها یا غرب زده ها از این تعبیر برای احمدی نژاد استفاده کرده اند. علاوه بر موارد بالا، برنارد کوشنر و زیباکلام نیز چند سال پیش احمدی نژاد را رابین هود خوانده بودند و آخرین کسی که این اصطلاح را بکار برد، محمد قوچانی بوده است. پس می توان به راحتی به دیدگاه های غربی کسی که این اصطلاح را بکار می برد پی برد. اما در اسلام چه کسانی از دیدگاه علی لاریجانی، محسن رضایی، قالیباف و هاشمی حمایت می کرده اند و چه کسانی از دیدگاه احمدی نژاد و رهبری؟!

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 12 مهر 1391 :: نویسنده : حسن کلانتری
اینهمه هجمه و تلاش برای سیاهنمایی وضعیت اقتصادی ، مقاومت در برابر طرحهای انقلابی دولت ، هماهنگی  مخالفین داخلی دولت با بیگانگان ، زمان بندی و برنامه ریزی برای برخی پرونده های قضایی و تلاش برای تخفیف در جرمهای مخالفین و تشدید اتهامات موافقین دولت  و بالاخره جنگ رسانه ای شبکه های بیگانه بر علیه ملت و دولت . 
نشان از سر بر آوردن فتنه گذشته با رویکرد جدید میدهد . اینها نشان میدهد که  دولت به گونه ای عمل نموده که موجب عصبانیت بیشتر بد خواهان شده است ، سنگر سازندگی و ولایت پذیری دولت  محکم تر شده است که بر طبل اختلاف میان دولت و رهبری می کوبند . و نهایت امر اینکه جبهه باطل پس از گذشت چند سال و با مرور زمان انسجام بیشتری می گیرد و هماهنگی میان طرفداران باطل بیشتر می گردد. 
ولی یک چیز روشن است و انهم اینکه وعده خداوند بر پیروزی جبهه حق قرار گرفته است و این را مردم در این برهه از زمان نشان خواهند داد . بخصوص در انتخابات پیش رو که مورد هدف بدخواهان قرار گرفته است . و تمام سرمایه ها و نیرو های خود را بسیج نموده اند تا دولتی متفاوت از این دولت با رویکردهای سازشکارانه بر مسند امور این کشور بنشیند .
آری بلوا و آشوب در بازار ها و بی سر و سامانی در گلو گاههای اقتصادی اخیر تنها یک حرف با مردم دارد و طرف صحبت هم فقط مردمند . آنها خوب می دانند که در انتخابات ایران به هیچ وسیله ممکن نمیتوانند تاثیر گذار باشند و هیچ موقع خدشه و تقلب یا کودتا در این کشور امکان ندارد (تجربیات سالها دشمنی و عناد این موضوع را برای آنها روشن کرده است) بنابر این تمام سرمایه گذاریها بر روی صاحبان رای است .  اینکه ادعا ی اختلاف دولت و رهبری مطرح می گردد ،درست است که  طرح آن از طرف بیگانگان صورت می گیرد ولی تغذیه آن از داخل است . این موضوع را بیگانگان و نا آگاهان داخل اعم از فتنه گران و ساکتین  میدانند که طرفداران ولایت همان طرفداران دولت هستند که اکثریت را دارند بنا بر این بهترین گزینه برای ساقط کردن مسیر دولت از ادامه آن و عقیم کردن سازندگی و پیشرفت ، اختلاف است . اختلاف میان ستون اصلی کشور با دیگر نیرو ها . 
بنابر این با این اوصاف میتوان تحلیلهای روشنی از برخی کارها و حرکات افراد تریبون دار و موثر و برخی خبرگزاری های داخلی و خارجی داشت . هنگامی که رئیس جمهور ندای سلام بر بهار را با تاکید در بهتری تریبونهای جهانی فریاد می کند . دشمنان خوب میدانند که ایشان با اتصال به کدام فلسفه و تحت شرایط پیچ بزرگ تاریخی چه امیدی را ادر مستضعفین و حق خواهان میدمد و چه نیرویی قرار است با جبهه باطل به مقابله برخیزد . بنا براین  باید درک نمود که چرا تمام جهان صهیونیسم و استکبار توان خود را برای تخریب ایشان قرار داده اند . 

سند این فتنه جدید در زیر با استناد به رادیو هاو خبرگزاریهای بیگانه در زیر می آید :
فتنه جدید

بولتن نیوز: آویگدور لیبرمن، وزیر امور خارجه اسرائیل، گفته است، تحریم های بین المللی علیه ایران می تواند  به ناآرامی های مردمی مانند شورش سال گذشته در مصر که سرنگونی حسنی مبارک را درپی داشت،  منجر شود. 

به گزارش رادیو فردا به نقل از خبرگزاری فرانسه، آویگدور لیبرمن در مصاحبه با روز نامه « هاآرتص» که روز یکشنبه ۹ مهرماه منتشر شده گفته است:«تظاهرات مخالفان در ایران که در ماه ژوئن سال ۲۰۰۹ (اعتراضات به انتخابات ریاست جمهوری در ایران) روی داد، باردیگر روی خواهد داد، حتی با قدرت بیشتر.»این گفته وزیر خارجه اسرائیل نشان می دهد که آنها برخلاف ادعای قبلی خود، اکنون افزایش فشار علیه ملت ایران راهدف گرفته اند.

آمریکا و اسرائیل و کشورهای غربی شامل 5+1 و سایر متحدان آمریکا، ادعا میکردند که هدف تحریم ها دولت ایران است نه مردم ایران، و امیدوار بودند که ایران را از طریق این فشارها، پای میز مذاکره بکشانندومجبور به توقف غنی سازی و.... کنند. 

اما اخیرا با مشاهده نوسانات نرخ ارز و شاخص های اقتصادی،  امیدوار هستند که با تحریم ها  و فشارهای اقتصادی سنگین، خون مردم به جوش بیاید و دوباره به خیابان ها بیایند و حوادثی مانند حوادث بعد از انتخابات سال 88 را در ایران شاهد باشند. 

این همان نکته ای است که مقام معظم رهبری، در دیدار ماه مبارک رمضان با کارگزاران نظام فرمودند که هدف دشمن تغییر محاسبات ملت ایران است، یعنی مردم احساس کنند که راه حل مشکلاتشان در سازش است و بعد نظام را برای سازش تحت فشار قرار بدهند.مردم و مسوولان باید هشیار باشند...

براین اساس، دشمن به شدت به دنبال تکرار ناآرامی های سال 88 و البته این بار با زمینه های اجتماعی و اقتصادی و نه لزوما سیاسی است

آنها تصور می کنند که چون حوادث بعد از انتخابات سال 88 در چارچوب مسائل سیاسی واعتراض به نتایج انتخابات بود وجنبش سبز و رهبران آن در چارچوب قانون اساسی به دنبال تغییر واعتراض بودند، و شعار اجرای بی تنازل قانون اساسی را می دادند و در چارچوب نظام به دنبال اصلاحات و تغییر بودند، در نتیجه این اعتراضات نتیجه نداشت وبه دگرگونی سیاسی منجر نشد. اما حالا که فشارهای اجتماعی و اقتصادی در حال فزونی است پس فرصتی است که ملت را تحت فشار قرار دهیم و اعتراضات جدیدی را در سال 92 و بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 92 شاهد باشیم.

اما همان طور که مقام معظم رهبری هشدار داده اند باید با هشیاری نسبت به تحرکات دشمن، واکنش نشان دهیم و به مردم آگاهی داده شود که دشمن به دنبال منافع خود و ایجاد آشوب و نابسامانی است و دلش به حالت ملت ایران نسوخته بلکه در هر حرکتی، دشمنی خود با ملت ایران را ثابت کرده اند و حتی در مسائل حقوق بشری نیز بدون توجه به وضعیت فقر و حقوق بشر در کشورهای غربی، به دنبال استفاده از سوژه هایی در ایران هستند تا از این طریق خود را حامی ملت ایران معرفی کنند اما همین تحریم ها نشان می دهد که آنهابه دنبال کاهش قدرت خرید، فشاراقتصادی و اجتماعی بر ملت ایران هستند تا به آرزوی خود برسند و در منطقه حضور خود را تقویت کنند و حضور ملت ایران و جمهوری اسلامی را تضعیف نمایند.

لیبرمن در سخنان خود لو داده که غرب و آمریکا و اسرائیل در واقع به دنبال فشار اقتصادی برملت ایران هستند تا به دنبال آن، جرقه یک اعتراض مانند اتفاقات تونس و مصر، و بعد فراگیر شدن آن را دنبال کنند. 

رسانه ها و ملت ایران باید نسبت به این موضوع هشیار باشند و توجه کنند که ابعاد بسیاری در این نوع ماجراجویی و افزایش فشارها وجود دارد و موضوع تنها به فشار اقتصادی و اعتراضات سیاسی محدود نمی شود. بلکه اگر خدای ناکرده دشمن موفق شود که نقشه خود را به پیش ببرد، عملا یکپارچگی ایران،  نابسامانی های اجتماعی و اقتصادی، تهدید منابع و منافع ملت ایران را هدف خواهد گرفت و تنش داخلی، نابسامانی  وتجزیه و گرفتاری های متعدد را دنبال خواهد کرد تا ایران را تضعیف کند تا قدرت موجود را تنزل دهد تا منتقد اسرائیل و غرب نباشد 

علاوه بر هوشیار کردن افکار عمومی، باید به دولت نیز هشدار داده شود که مشکلات موجود را کاهش دهد و سیاست های اقتصاد مقاومتی، کاهش تنش بین نیروهای سیاسی، وحدت احزاب و گروه ها و اقلیت های موجود را با قدرت و دقت و سرعت بالاتری اجرا کند تا فشارهای اقتصادی و اجتماعی را کاهش دهد و ملت ایران در برابر فشارها و خواسته های دشمن مقاومت بیشتری داشته باشد. 


 لیبرمن امیداور است که در تابستان سال آینده است یعنی بعد از انتخابات و دقیقا مانند همان سناریوی استفاده از بستر ملتهب انتخابات که در سال 88 اجرا شد و نتیجه ای نداشت، برای ایجاد التهاب فراگیر اجتماعی، شرایط را فراهم کنند و در چند ماه آینده، فشارهای اقتصادی را به اوج برسانند و از این طریق فشار بردولت، نظام وملت ایران را افزایش دهند تا منجر به آشوب های اجتماعی شوند. 

    
آویگدور لیبرمن، وزیر امور خارجه اسرائیل، گفته است، تحریم های بین المللی علیه ایران می تواند  به ناآرامی های مردمی مانند شورش سال گذشته در مصر که سرنگونی حسنی مبارک را درپی داشت،  منجر شود.

به گزارش رادیو فردا به نقل از خبرگزاری فرانسه، آویگدور لیبرمن در مصاحبه با روز نامه « هاآرتص» که روز یکشنبه ۹ مهرماه منتشر شده گفته است:«تظاهرات مخالفان در ایران که در ماه ژوئن سال ۲۰۰۹ (اعتراضات به انتخابات ریاست جمهوری در ایران) روی داد، باردیگر روی خواهد داد، حتی با قدرت بیشتر.»

وزیر امور خارجه اسرائیل به این روزنامه گفته است: تاثیر تحریم ها علیه ایران به درجه ای رسیده  که تا تابستان سال آینده احتمال بروز نا آرامی های مردمی در این کشور می رود.  

آویگدور لیبرمن در ادامه با اشاره به تظاهرات مردمی در میدان «التحریر» قاهره که در نهایت سرنگونی حسنی مبارک، رییس جمهوری این کشور را در پی داشت، گفت:«به نظرم، ما شاهد انقلابی مانند انقلاب درمیدان التحریر به سبک ایرانی خواهیم بود.»

وزیر امور خارجه اسرائیل در ادامه اضافه کرده است:«نسل جوان از به گروگان گرفته شدن و به خطر افتادن آینده خود به تنگ آمده است.وضعیت در ایران یک  فاجعه اقتصادی است و این احساس مردم در خیابان ها است.درست توی همین هفته بود یکبار دیگر شاهد کاهش ارزش ریال بودیم...کمبود کالاهای اساسی وجود دارد،  جرم و جنایت افزایش یافته است، و مردم در حال تلاش برای فرار از کشورند و پول خود را به خارج از کشور ارسال می کنند.»

هاآرتص نوشته است که این مصاحبه روز شنبه در نیویورک در جریان سفر اویگدور لیبرمن به همراه نخست وزیر این کشور به آمریکا برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل انجام شده است.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 استقبال پرشور مردم از رئیس جمهور مردمی و هیئات همراه . 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 7 مهر 1391 :: نویسنده : حسن کلانتری

پشت پرده تهدیدهای اسرائیل و خط قرمزهای ۀنها برای مهلت توقف برنامه هسته ای ایران ،هدفی نیست جز تاثیر گذاری بر انتخابات 92 . اگر نتانیاهو میگوید باید برنامه هسته ای ایران باید تا تابستان آینده متوقف شود ، می داند که خود و همدستان  و زیردستانش قادر نیستند این کار را با هر نیروی نظامی و جاسوسی و خرابکاری انجام دهند . ولی این را میداند که این کار تنها از دست خود ایرانیها بر می آید ، از آنجا که او صداهای هماهنگ را از داخل بیشتر میشنود و تجربه سالهای اصلاحات به او امید میدهد که با وجود نخبگان غیر معتقد به تواناییهای ملت و مرعوب قدرت غرب میتواند با تغییر خواست های ملت و یا انحراف در آرمانهای نظام به دست عده ای جدا از ملت ، می تواند تا تابستان آینده این برنامه را متوقف نماید . 

البته ملت ایران ثابت کرده اند که طراحیهای داخلی و خارجی برای فتنه هاو توطئه های دیگر رنگ خود را باخته و نتیجه ای جز انسجام و پا فشاری بر خواستهایش ندارد و و به قول رهبر عزیز این فتنه ها کشور را در برابر خطرات و افراد خائن واکسینه کرده و در آینده هم همینطور خواهد بود . 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 5 مهر 1391 :: نویسنده : حسن کلانتری
خبر نگار بی بی سی هم براساس گفته های برخی نمایندگان مجلس  میدان دار تخریب رئیس دولت ایران در نیویورک شد. 
درحالی که نمایندگان مجلس همواره اشتباهات فاحش خود را با این سخن امام (زه) توجیه کرده اند که  چون مجلس درراس امور است بنابر این می توانند در همه امور دخالت نمایند و اظهار نظرهای غیر کارشناسی و ناعادلانه و گناه آلود هم داشته باشند، ولی در حقیقت مجلس بدلیل وظیفه قانون گذاری است که در راس امور واقع می گردد و نه بدلیل دخالت ها در امور  قوای دیگر . 

رئیس جمهور محبوب ما چه بجا گفتند که اگر در روشهای مدیریتی و اجرایی دخالتهای بیجا نبود سرعت پیشرفت کشور اکنون فرای این وضع فعلی میشد . هشیار باشند نمایندگان محترم که این دستاویزها یی که به دست دشمنان و مخالفین می دهند با هر توجیهی که باشد ،ضربات بدی بر وجهه و موقعیت کشور عزیز مان وارد می کند . و البته مردم عزیز هم درشناخت افراد ناسالم و ساکتین و همراهان فتنه های قبل و جدید (که در راه است و نشانه های آن هم پیداست) هشیار هستند . 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :