تبلیغات
بیّنه - سیاسی - مطالب آذر 1392
 
بیّنه - سیاسی
دلیلی روشن در فضایی فتنه آلود
برادر عزیزم
آقای جوادی عزیز:

 گفته بودی از توهین به دکتر ناراحت شده ای و نقد کرده بودی به اعلام مناظره دکترکه چرا ایشان با وجود اطلاع از توهینی که به ایشان خواهد شد باز هم اقدام به اعلام آمادگی برای مناظره کرده اند.
 دغدغه تو از جنس خوبی هاست، چون آلوده به تعصب و کبر نشده است.
 دغدغه تو دغدغه من هم هست ...
ولی گفته بودی هرچه به مغزت فشار میآوری نمیتوانی درک کنی که چرا برخی مدعیان روشنفکری و منطق تفاوتی بین عکس ناموسی و مدرک غیر قانونی همسر میرحسین موسوی قائل نیستند.
به نکته بسیار حساس وظریفی اشاره کرده بودی که پاسخ به آن پاسخ به تمام بحرانها و فتنه ها ست نه فتنه 88 بلکه تمام فتنه ها از ابتدای تاریخ تا کنون و حتی پس از این. و فتنه ابزار دشمن است .
دشمن ... شاید تعجب کنی که افرادی مانند دکتر و دوستان نزدیکش هیچ بدخواهی را دشمن نمیدانند و به همین دلیل است که از توهین هیچگاه ناراحت و غمگین یا عصبانی نمیشوند .
آیا نه این است که خالق هستی به همین انسان بالیده است و به خلقتش افتخار کرده است؟
 آیا ما میتوانیم انسانی را که به ما بدی کرده از دایره رحمت خالقش خارج کنیم و ما هم برای او بد بخواهیم ؟ یا نسبت به او بی تفاوت باشیم ؟
 دشمن نه فتنه گر داخلی و صهیونیست خارجی است . البته نه اینکه دشمنی نکنند . بلکه در دام دشمن اصلی گرفتار شده اند. این مثل به آن میماند که فرزندی در یک خانه از دستور پدر و مادر سرپیچی نماید .آیا پدر یا مادر او غیر از وظیفه انذار و نصیحت و راهنمایی و اخطار، عمل سلبی دیگری که حیات و سعادت جسمی و فیزیکی او را به مخاطره اندازد کاری می توانند بکنند؟
 آری کسی که آفریننده را بشناسدو مسیری را که او بر سرراهش نهاده بشناسد و دشمنی را که خالقش به او نشان داده بشناسد، هیچ گاه به بیراهه نمیرود. گمراه را ماننددشمن نمیداند و دشمن را دوست نمیشمارد.. لشکر دشمن از همین انسانهایی است که من و تو وظیفه داریم از وجود دشمنی بزرگتر او را آگاه کنیم . و چه زیبا از دکتر احمدی نژاد یاد گرفتیم که اگر نیت توو بینش تو خدایی باشد هیچ انسانی از نظر تو دشمن بالفطره نیست . این گونه است که رحمتولطف بینهایت الهی در چهره و رفتار من و تو نیز همانند دکتر احمدی نژاد و یارانش دیده خواهد شد .
وقتی که بدانیم دشمن ،
 شیطان است و ابزارهایی دارد و لشکریانی که خود، او را نشناخته اند ولی بی جیره و مواجب در دستگاه او جان میبازند.
افرادی که به خاطر عداوت با خدا بر قلبهایشان مهر زده شده است و گوشها نمیشنود و چشمها نمیبیند آنچه را که باید ببیند و آنچه را که باید بشنود.
جهالت بزرگترین سلاحی است که شیطان در مبارزه با انسان از ان بهره ها گرفته و خواهد گرفت . جهالت اخرین تلاشی است که در ترکش شیطان است و با ان خیلیها را به بیراهه ها خواهد برد.
جهالت مدرن با علم اتفاق می افتد و نه با زنده به گور کردن جسم دختران . بلکه جهالت امروزی با زنده به گور کردن روح انسانها و ارزشها در نظر بشر اتفاق می افتد. جهالت امروزی بزرگنمایی زر و زور و تزویر است و ایمان نداشتن به لطف و رحمت الهی .
 محصول اصلی جهالت تعصبی است که من و شما ای روزها بسیار دیده ایم .
برادر عزیز، حال بهتر نیست برای کسانی که کورکورانه بر جهالت خویش اصرار میکنند و متعصبانه خواسته های ناحق خود را تکرار میکنند و در برابر مردم و صلاح خود ایستاده اند، برادری ناصح و منذر باشیم ؟ تا به این وسیله شیطان را از داشتن یک نیروی نا آگاه محروم نماییم؟
برادر کوچکت حمید کمالی .
 
 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
آیا تمام راهها به غرب و توافق با 5+1 منتهی میشود ؟ آیا برنامه های پویا برای قطع وابستگی به نفت زمانی بهتر از این میخواهد ؟
چرا دولت تدبیر ! به جای امید ! بستن به دیگرانی که امیدی  به آنها نیست، هیچ برنامه ای برای قطع وابستگی اقتصاد به نفت ندارد؟
همانطور که رهبر فرزانه مان بارها فرموده اند وجود تحریمها فرصتهایی هم برای ما ایجاد نموده اند که در دولت دکتر احمدی نزاد با وجود وزرای انقلابی و دانشمند دیدیم که چگونه با شجاعت برنامه هایی برای مقابله با این تحریم ها ارائه دادند و کارهای گرانبهایی در دور زدن تحریمها و استقلال از نفت انجام دادند . که منجر به نتایج قابل توجهی شد . ولی امروزه دولت تدبیر! تمام وقت خود را صرف تخریب دولت گذشته ، افتادن در کارهای سیاسی که میتواند دامهایی برای دولت باشد، و تمرکز بر گفتگو با غرب نموده است و کشور را با تمام استعدادها و تواناییهای آن رها نموده است .
جوانان این مملکت بارها ثابت نموده اند که مردان کارهای بزرگ و بحرانهای پیچیده هستند . پس بهتر آن بود که دولت محترم کمی هم تدبیر داخلی به خرج داده و امید به خودی را بیش از امید به اجانب تقویت نماید.
ولی ایا با وجود وزرایی که نه سواد روز دارند و نه شجاعت خارج شدن از مرزهای تعیین شده  بزرگان سیاسی بد سابقه و ناموفق در اقتصاد و سیاست، میتوان کارهای بزرگ داشت؟! پر واضح است که چنین امری ناممکن است . و اعضای دولت تدبیر هم از طیف خاص با عقاید و تفکرات وابسته به یک شخص میباشند که تئوری و آزمونهایش در دوران بسیار گذشته به نتیجه نرسیده است و خود الگوهایی از غرب گرفته اند که اکنون در حال فرو ریزی میباشند . و اساسا هم در مملکت ما چنین تفکری عملا و نظرا پذیرفته نیست . چرا که عدالت اجتماعی شاخصی است که در نظر ایشان کم رنگ یا بی رنگ است .
اکنون برای تمام مردم مشخص شده است که تدبیر و امید تنها شعاری بوده که مصرف انتخاباتی داشته و عملا مشاهده میشود که جایگاهی در تصمیمات دولت ندارد . غیر از موارد ذکرشده ، برخی درو کردنها در وزارت خانه ها هم نشان دهنده این موضوع است.
از دولت و خصوصا رئیس جمهور محترم میخواهیم در برنامه هاو نظرات خود برای پیشبرد امور و حل مشکلات کشور تجدید نظر نموده و توجه داشته باشند که گذشت آن دوره ای که شعاری ، مردم را اقناع می کرد و خواسته های آنها را تخفیف میداد. امروز به برکت آزادی و آموزه های دینی و انقلابی و وجود دولتی مستقل مانند دولتهای نهم و دهم با عملکردهای درخشانو بخصوص راهنماییها و اشارات رهبری، مردم مطالبات به حق و بسیاربیش از انچیزهایی دارند که در کارنامه مدت گذشته شما دیده می شود .
و البته کم کاری و ضعف در چنین زمان و کشوری با این مردم، ظلم بزرگی خواهد بود که قابل بخشش و جبران هم نیست .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :